kurzy(Nahraďte celou tuto závorku zavináčem)anglictinarehor.cz
+420 737 870 906

Učebnice používané naší jazykovou školou

New English File

nef-elementary-učebnice Jazykové školy Angličtina Řehoř v Brněnef-preintermediate-učebnice Jazykové školy Angličtina Řehoř v Brně

Učebnice řady New English File se v současné době staly jednou z nejoblíbenějších učebnic angličtiny, jak mezi lektory, tak mezi studenty.

Každá úroveň učebnice je  rozdělená na půl a v jednom balíčku vázaná i s pracovním sešitem a CD-Romem, první část jako „Multipack A“, druhá část jako „Multipack B“. Výhodou je, že student nemusí kupovat naráz celou učebnici a celý pracovní sešit a i do kurzu tím pádem chodí pouze s jedním sešitem. Cena Multipacku je 390,-Kč a v našich kurzech je rozplánován na 60 vyučovacích hodin.

Hlavní znaky:

  • Čtyřdílný kurz pro středoškoláky a dospělé studenty. (Úrovně Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate a Upper-Intermediate.)
  • Humor, zábava, motivace studentů.
  • Důraz na komunikativní schopnosti studentů a jejich jazykovou vybavenost nutnou pro běžnou praxi, obzvláště pak při různých společenských a pracovních příležitostech.
  • Word bank – obrázkový slovník 500 slov seřazených do tématických celků na konci učebnice.
  • Travel with English – základní fráze nutné pro cestování.
  • Dokonalá metodická příručka má v každém díle přes 60 stran kopírovatelných doplňkových aktivit (60–120 hodin).
  • Zdarma testy ke všem dílům na vyžádání v kancelářích OUP.
  • Anglicko-český slovníček naleznete zde

nef-intermediate-učebnice Jazykové školy Angličtina Řehoř v Brněnef-upperintermediate-učebnice Jazykové školy Angličtina Řehoř v Brně

 

Inside Out

insideout-elementary-učebnice Jazykové školy Angličtina Řehoř v Brněinsideout-pre-intermediate-učebnice Jazykové školy Angličtina Řehoř v Brněinsideout-intermediate-učebnice Jazykové školy Angličtina Řehoř v Brněinsideout-upperintermediate-učebnice Jazykové školy Angličtina Řehoř v Brně

Učebnice Inside Out se již stala celosvětovým hitem, protože zcela přirozeně integruje procvičování mluvení do všech aktivit. Ještě nikdy nebyla učebnice tak úzce spjata s použitím jazyka v reálném životě.

Vysoký stupeň personalizace je základním principem učebnice Inside Out. Cvičení nevytvářejí fiktivní nereálné situace (např: Představte si, že jste lékař…), do kterých se student nikdy nedostane, nýbrž připravuje pro studenty takové podmínky, aby mohli zcela přirozeně mluvit o sobě nebo o věcech, které skutečně zažili, či se s nimi běžně ve svém životě setkávají. Taková cvičení nevyžadují, aby si student informace vymýšlel, proto se může soustředit na to, aby nedělal mnoho chyb. Studenti nemusejí přemýšlet o tom CO mají říct, pouze JAK to mají říct.

inside out beginner-učebnice Jazykové školy Angličtina Řehoř v BrněOddíly zaměřené na gramatiku vždy končí konverzačním cvičením, které umožní studenům procvičit si právě nabyté znalosti v reálné komunikaci. Práce s novou slovní zásobou se děje v kontextu a cvičení pak zcela přirozeně vyústí v konverzační cvičení.

Pro porozumění čtenému autoři vybrali velmi různorodý vzorek autentických textů, u kterých je vždy uveden zdroj. Autoři čerpali z beletrie, dopisů, pohlednic, komiksů, časopisů, novin a dalších zrojů. Poslechová cvičení jsou založena na rozhovorech a také na známých populárních písních nahraných původními interprety.

Anglicko-české slovníčky k učebnicím Inside Out naleznete zde.

macmillan_ban.gif