kurzy(Nahraďte celou tuto závorku zavináčem)anglictinarehor.cz

Učebny jazykové školy Angličtina Řehoř

Výuka jazyků probíhá v učebnách umístěných v  LCS business centre Vídeňská 55, Brno.

LCS Bussines Centre, Vídeňská 55 -učebny Jazykové školy Angličtina Řehoř v Brně


Zvětšit mapu

Jedná se o luxusní kancelářskou budovu se vším komfortem, který k takové budově patří. Příjdete-li tedy dříve, nebo se Vám nechce hned po skončení výuky odejít a chcete si popovídat s přáteli, můžete se buď jen pohodlně usadit v sedačkách ve vestibulu budovy a dát si svůj oblíbený nápoj z automatu, nebo si dát kávu a zákusek v kavárně Mediacaffe, která je též ve vestibulu budovy, nebo můžete využít služeb restaurace U Hovězího pupku, umístěné též v této budově.

Učebny Jazykové školy Angličtina Řehoř

DSC_1063

Učebny Jazykové školy Angličtina Řehoř

DSC_1057

Učebny Jazykové školy Angličtina Řehoř

Doprava:
Přímo před budovou je zastávka tramvají č. 2, 5, 6, 7 (Celní), ve vzdálenosti asi 100 m na ulici Renneská se nachází zastávka tramvaje č. 7, 8 a 10 (Vsetínská).

Parkování: L.C.S. business centre Brno: Pokud se vám nepodaří zaparkovat přímo naproti budově Vídeňská 55 na ulici Vídeňská nebo vedle budovy v ulici Galašova, doporučujeme střední část ulice Havlenova (mezi Sobotkovou a Galašovou), kde najdete vždy volné místo a nebudete od budovy dále jak 150 m. Nově jsou v okolí budovy „modré zóny“, do 17.00 je parkování zdarma, později lze zaplatit přes apku v mobilu – prvních 60 minut zdarma pak 20,-Kč za hodinu. Apka je na Google play jako „ParkSimply Brno“.